Władze Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o.

Zarząd
MM
Mirosław Miśkiewicz
Prezes Zarządu Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o.

Mirosław Miśkiewicz jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej o specjalności Budowa i Utrzymanie Mostów. Ukończył również studia Master of Business Administration na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada Certyfikat Project Manager International Project Management Association Level B, jest członkiem i Asesorem Certyfikacji Stowarzyszenia Project Management Polska.

Pan Miśkiewicz jest doświadczonym menadżerem, wykładowcą akademickim i ekspertem w zakresie zarządzania przez projekty oraz orientacji projektowej firm.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w PPH Transsystem S.A. Łańcut, w której najpierw jako Kierownik Projektów, a później Dyrektor Sprzedaży i Realizacji Projektów nadzorował w całej Europie projekty linii technologicznych dla branży samochodowej w zakładach takich marek jak VW, Skoda, Audi, Opel, BMW oraz dla branży energetycznej m.in. dla Rafako, ThyssenKrupp oraz Sandvik Mining and Construction.

Przed dołączeniem do Zarządu Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o. w latach od 2012 do kwietnia 2018 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Dyrektora Naczelnego Przedsiębiorstwa Remontów i Modernizacji „Chemorozruch" Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu.

PO
Przemysław Olton
Członek Zarządu Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o.

Pan Przemysław Olton Ukończył wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, Szkołę Wyższą Zarządzania i Prawa, studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia z zakresu Psychologii Społecznej SWPS. Uczestniczył w licznych szkoleniach i kursach w Polsce, Francji i Hiszpani.

Pan Olton ma prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie, zarówno w spółkach giełdowych, jak i  międzynarodowych firmach inżynieryjnych na wysokich stanowiskach menadżerskich.

Zanim dołączył do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal zarządzał realizacją wielu projektów zarówno jako Kierownik kontraktu jak i Dyrektor rejonu mając w swoim portfelu kontrakty o wartości od kilkudziesięciu do kilkuset milionów złotych, aktywnie uczestniczył w restrukturyzacji firm, a także kierował działami handlowymi pracując zarówno w Polsce jak i Hiszpani m. in. w Karmar S.A. (Bouygues Group), Skanska S.A., Awbud S.A. i Budimex S.A. (w tym w PNI Sp. z o.o. oraz Ferrovial Agroman)

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami, usprawnianiu i restrukturyzacji przedsiębiorstw, budowaniu strategii i wdrażaniu kontroli finansowej.