O Spółce

Naftoremont

Naftoremont-Naftobudowa sp. z o.o. świadczy usługi ogólnobudowlane, remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne m. in. dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego, chemicznego i gazowniczego. Ponadto prowadzi inwestycje w formule GW jak również EPC (Engineering Projektowanie, Procurement Zakupy i Construction Wykonawstwo) oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Mocną stroną spółki są własne zdolności produkcyjne m.in.: konstrukcji stalowych, rurociągów, pieców rafineryjnych przemysłowych różnego typu i zbiorników.

  • Naftoremont-Naftobudowa jest wiarygodnym partnerem i działa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w zakresie budowy, uruchomienia, zarządzania, usług serwisowych.
  • Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu kompletnych urządzeń i instalacji przemysłowych, a także w ich remontach i modernizacji.
  • Działamy praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu, od rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, poprzez energetyczny i koksowniczy, na hutnictwie i przemyśle cementowym kończąc.
  • Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi w sposób efektywny i ekonomiczny.

nn
Fix
Fix