Władze Polimex Operator Sp. z o.o.

Zarząd
Karol Goś
Karol Goś
Prezes Zarządu Polimex Operator Sp. z o.o.

Karol Goś ukończył Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera maszyn roboczych ciężkich.

Karol Goś jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami dużych spółek z branży motoryzacyjnej.

Ostatnio związany był ze spółką Toyota Material Handling Polska gdzie pełnił kolejno funkcję regionalnego kierownika serwisu, a następnie regionalnego dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za planowanie i realizację strategii sprzedażowej spółki, pracę zespołów handlowych i obsługę kluczowych klientów. Swoja karierę zawodową rozpoczął w Spółce Inter-Team.

Michał Kowalczyk
Michał Kowalczyk
Wiceprezes Zarządu Polimex Operator Sp. z o.o.

Pan Michał Kowalczyk jest inżynierem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie - specjalizacja Mechanika i Budowa Maszyn oraz absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zdobył tytuł magistra inżyniera - Zarządzanie i Inżynieria produkcji.

Pan Michał Kowalczyk jest związany z Grupą Kapitałową Polimex Mostostal od prawie 10 lat. Swoją karierę zawodową zaczynał w spółce Naftobudowa S.A. w 2009 roku. Od 2011 do 2017 pracował w Polimex Mostostal w segmencie „Bazy Sprzętu” na stanowiskach kierowniczych.

Ze spółką Polimex Operator związany jest od momentu jej powstania 2017 roku, gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. Technicznych.