Władze Polimex Budownictwo sp z o.o.

Zarząd
AR
Andrzej Rudolf
Dyrektor Zarządzający Polimex Budownictwo sp. z o.o.

Andrzej Rudolf ma bogate doświadczenie menadżerskie w pracy na dużych projektach budowlanych w Polsce i za granicą.

Związany jest z Grupą Kapitałową Polimex Mostostal od 2002 roku. Wiele lat pracował na zagranicznych kontaktach „Polimexu-Mostostalu” m. in. w Wielkiej Brytanii, Norwegii i Rosji, a także pełnił funkcje kierownicze w ramach struktur „Polimexu-Mostostalu”. Między innymi kierował  Działem Zarządzania Projektami, Biurem Realizacji, pełnił również funkcje Dyrektora Segmentu – Przemysł „Polimexu-Mostostalu” SA. Brał udział w w realizacji Projektu strategicznego Kozienice na stanowisku Dyrektora Operacyjnego.

Andrzej Rudolf jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej.

 

Artur Sawicki
Dyrektor Operacyjny Polimex Budownictwo sp. z o.o.

Artur Sawicki to doświadczony menadżer w realizacji projektów z szeroko rozumianego budownictwa.

Związany jest z Grupą Kapitałową Polimex Mostostal od początku lat 90tych. Swoją karierę zawodową zaczynał w Mostostalu Siedlce w wytwórni konstrukcji stalowych. Współtworzył pion Generalnego Wykonawstwa Mostostalu Siedlce. Pracował w Zakładzie Budownictwa Siedlce, Segmencie Budownictwa Ogólnego, Segmencie Budownictwa Przemysłowego, Spółce Polimex Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.. W Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal pełnił funkcję od Kierownika Projektu, przez Dyrektora Biura Zakupów, Dyrektora Przygotowania Realizacji do Dyrektora Operacyjnego.

Studiował na wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.