Budownictwo przemysłowe i ogólne

budownictwo przemysłowe
Ikona fabryki
Kompetencje Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal w segmencie budownictwa przemysłowego i ogólnego

Budownictwo przemysłowe i ogólne Polimex Mostostal to bardzo mocny atut w ofercie Grupy Kapitałowej, m.in. dzięki licznym zrealizowanym z powodzeniem ogromnym inwestycjom przemysłowym np. budowie Bloku Energetycznego na parametry nadkrytyczne w Kozienicach, a także obecnie realizowanej budowie dwóch podobnych bloków energetycznych w Opolu.

Te ogromne inwestycje obejmujące całe spectrum usług i dostaw począwszy od projektowania poprzez dostawy materiałów i urządzeń, roboty budowlano, montażowe urządzeń i linii technologicznych, dostawy i montaż konstrukcji stalowych aż do przeprowadzenia wszystkich prób i testów oraz przekazania obiektów Inwestorowi potwierdzają kompetencje Polimex Mostostal w zakresie realizowania strategicznych inwestycji przemysłowych dla Polski.

Oferta Spółek z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal w segmencie budownictwa przemysłowego i ogólnego jest zróżnicowana i obejmuje m. in. realizację projektów budowy zakładów produkcyjnych, hal magazynowych i obiektów ochrony środowiska, a w zakresie budownictwa ogólnego budynków administracyjnych i biurowych, centr handlowych i multipleksów, hal i stadionów sportowych.

Polimex Mostostal podejmuje się także załatwiania niezbędnych pozwoleń formalno-prawnych prowadzonych inwestycji jeżeli tego wymaga Inwestor a wszystkie budowy realizowane są zgodnie z obowiązującą w Polimex Mostostal polityką jakości oraz wymaganiami w zakresie BHP.

 

Działalność Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal w segmencie Budownictwo przemysłowe i ogólne realizuje spółka Polimex Budownictwo.

Galeria

Obrazki galerii: